KONST / Litografier / Färglitografi 13152063
nr 1315 2063
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, Signerad. Motivet: 42x29 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 23 mars 2020
kl 19:04:11
22/3 13:27:47
23 mar